Paylaş
Firma Bilgileri

FİRMA BİLGİLERİ

Deko Partner; 1998' de kurulan ve Tamer Aktaş önderliğinde yapı, fuarcılık, reklam ve tanıtım sektörlerinde hizmet veren bir firmadır. Deko Partner tasarım ofisi, atölye ve depodan oluşan lokasyonu ile İstanbul, Büyükçekmece' de konumlanmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genel anlamda fuarcılık hizmetleri alanında faaliyet gösteren Deko Partner, modüler fuar standı çözümleri üretmektedir. Fuarlarda yer alan katılımcı firmalar için projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır.

Patenti Deko Partner' e ait olan modüler sistemleri ile fuar standları üretmekte ve ürettiği bu standların kurulumunu yaparak ve standları geliştrimiş olduğu projelere göre dekore ederek katılımcıların standlarını fuarlara hazır hale getirmektedir.

Fuar standlarının yanı sıra tanıtım standları içinde projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Ürün teşhiri, tanıtımı ve sergilenmesi için ofislerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, showroomlarda, müze ve sergi alanlarında reklam, tanıtım ve ticari amaçlı kullanılabilecek butik stand uygulamaları geliştirmektedir.

Yine geliştrimiş olduğu fuar standları ve tanıtım standları ile ofisler, mağazalar, showroomlar, alışveriş merkezleri, müze ve sergiler için mimari tasarımlar dizayn ederek dekorasyon uygulamaları geliştirmektedir.

Patentli modüler sistemleri ile reklam ve tanıtım organizasyonlarında oldukça önemli bir yeri olan ve sürekli olarak ihtiyaç duyulan projeye özel display sistemleri üretmekte ve bu konudaki taleplere cevap vermektedir.

Ayrıca Deko Partner son moda ve trendleri baz alan modern tasarım ekibi tarafından geliştirilen tasarımları en ileri teknoloji ile birleştirerek tamamlayıcı ve dekoratif ürünler ve aksesuarlar yaratmaktadır.

Gerek fuarlar da, fuar standlarında, müze ve sergi alanlarında gereksede ofis, mağaza ve showroomlarda kullanılmak üzere masa, sandalye, vitrin, sehpa, koltuk ve daha akla gelebilecek her türlü ihtiyacı meaknalara özel olarak dizayn ederek bir yaratmış olduğu konsept doğrultusunda özel olarak üretmekte ve projeye entegre etmektedir.

Tüm bu alanlarda ihtiyaç duyulabilecek bu gibi ürünleri önceden fikir edinebilen Deko Partner sanat yaparak bu ihtiyaçlara cevap vermekte ve sıra dışı ürünler ve aksesuarlar dizayn etmekte ve üretmektedir.

Fuar standları ve mekana özel stand uygulamalarınız için ve mekanlarınızın mimari tasarımları ve dekorasyonları için Deko Partner' ile irtibat kurabilir ve size özel üretiilecek sıradışı fikirleri edinebilirsiniz.