Paylaş
Modüler Fuar Standı

MODÜLER FUAR STANDI

Deko Partner fuarlarda yer alan katılımcı firmalar için modüler fuar standları tasarlamakta ve bu tasarımları üretip montaj ve kurulumunu yapmaktadır. Mimari dekorasyon uygulumalarını da gerçekleştirerek katılımcı firmalara ait standları fuara hazır hale getirmektedir. Deko Partner yine fuarlarda yer alabilecek mekanlara özel, reklam, tanıtım ve ürün satış standları geliştirerek butik stand çözümleri de üretmektedir.
Ayrıca Deko Partner son moda ve trendleri baz alan modern tasarım ekibi tarafından geliştirilen tasarımları en ileri teknoloji ile birleştirerek tamamlayıcı ve dekoratif ürünler ve aksesuarlar üretmektedir. Fuar alanlarında yer alan; fuar standlarında, müze ve sergi alanlarında, reklam ve tanıtım standlarında, ürün teşhir standlarında ve ürün satış standlarında kullanılmak üzere masa, sandalye, vitrin, sehpa, koltuk ve daha bir çok ihtiyacı meaknalara özel olarak dizayn ederek yaratmış olduğu konsept doğrultusunda özel olarak üretmekte ve geliştirmiş olduğu stand projesine entegre etmektedir.

Fuarlarda katılımcıların ihtiyaç duyulabileceği bu gibi ürünleri önceden fikir edinebilen Deko Partner sektördeki üstün tecrübesi ile bu ihtiyaçlara cevap vermekte ve sıra dışı ürünler ve aksesuarlar dizayn etmekte ve üretmektedir. Fuar standları ve mekana özel stand uygulamalarınız için ve mekanlarınızın mimari tasarımları ve dekorasyonları için Deko Partner' ile irtibat kurabilir ve size özel üretiilecek sıradışı fikirleri edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler

Modüler Fuar Stand Özellikleri

Genel anlamda fuarcılık hizmetleri alanında faaliyet gösteren Deko Partner, modüler fuar standı çözümleri üretmektedir. Fuarlarda yer alan katılımcı firmalar için projeler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Patenti Deko Partner' ya ait olan modüler sistemleri ile fuar standları üretmekte ve ürettiği bu standların kurulumunu yaparak ve standları geliştrimiş olduğu projelere göre dekore ederek katılımcıların standlarını fuarlara hazır hale getirmektedir.

  • Fuar Stand Tasarımı
  • Fuar Stand Üretimi
  • Fuar Stand Montaj ve Kurulumu
  • Fuar Stand Dekorasyonu
  • Fuar Stand Ürün ve Aksesuarları
  • Fuar Stand Malzemeleri
projeleri gör