Paylaş
Tanıtım Standları

TANITIM STANDLARI

Deko Partner fuarlarda yer alan katılımcı firmalar için geliştirdiği modüler fuar standlarının yanı sıra alış veriş merkezlerinde, meydanlarda, mağazalarda ve reklam ve tanıtım organizasyonlarının tamamında ihtiyaç duyulabilecek mekana özel standlar tasarlamakta ve üretmektedir. İhtiyaca en uygun fikirler ile geliştirmiş olduğu tanıtım standlarını ürettikten sonra montaj ve kurulumunu gerçekleştirmekte arından mimari dekorasyon uygulamalarını yaparak teslim etmektedir.
Ayrıca Deko Partner son moda ve trendleri baz alan modern tasarım ekibi tarafından geliştirilen tasarımları en ileri teknoloji ile birleştirerek tamamlayıcı ve dekoratif ürünler ve aksesuarlar üretmektedir. Reklam ve tanıtım standlarında, ürün teşhir standlarında ve ürün satış standlarında kullanılmak üzere masa, sandalye, vitrin, sehpa, koltuk ve daha bir çok ihtiyacı meaknalara özel olarak dizayn ederek yaratmış olduğu konsept doğrultusunda özel olarak üretmekte ve geliştirmiş olduğu stand projesine entegre etmektedir.

Detaylı Bilgiler

Reklam ve Tanıtım Standları Özellikleri

Alışveriş merkezlerinde, mağaza ve showroomlarda, meydanlarda ve rekalm ve tanıtım içeren tüm organizasyonlarda kullanılmak üzere üretilen tanıtım standları tamamen mekana özel olarak projelendirilmekte ve üretilmektedir.

  • Stand Tasarımı
  • Stand Üretimi
  • Stand Montaj ve Kurulumu
  • Stand Dekorasyonu
  • Stand Ürün ve Aksesuarları
projeleri gör